Trampkarz: Wisła Puławy minimalnie lepsza

Trampkarz starszy rozegrał dziś swój pierwszy sparing tego lata a przeciwnikiem był zespół Wisły Puławy złożony z roczników 2003 i 2002. Wisła Puławy pokonała nasz zespół 2-3.Pierwsza połowa to bardzo uważna gra Góry  która kontrowała przebieg spotkania i po 15 minutach wygrywała 2-0 po bramkach Mateusza Śliwki oraz Szymona Czechowskiego.Pod koniec pierwszej połowy Wisła strzela bramkę kontaktował i połowa kończy się 2-1 dla Góry. W drugiej połowie w Górze nastąpiły zmiany w składzie co skutkowało się pogorszeniem gry.Wisła pod koniec drugiej połowy doprowadziła po rzucie wolnym do remisu na 2-2 a w ostatniej minucie nasz bramkarz sfaulował zawodnika w polu karnym .Sędzia wskazał na wapno którego nie zmarnował zawodnik Wisły. Spotkanie skończyło się zwycięstwem zespołu z Puław 2-3.Chłopakom należą się duże brawa za podjętą walkę .Za tydzień w meczu kontrolnym zmierzymy się z Laskovią Baranów.

KS Góra Puławska 2-3 Wisła Puławy

Bramki: 2^ Śliwka , 9^ Czechowski

Skład: Oleś, Zatorski, Kowalczyk,Gawęda, Jary, Śliwka,Konopka, Wolszczak, Czechowski,Nakonecki,Jarzynka

Ponadto grali: Skwara, Kupczyk,Beczek, Tyburcy, Kobiałka