Rusza Klasa Okręgowa - GKS Niemce na początek

Po ponad 7 latach na boiska Klasy Okręgowej wraca KS Góra Puławska. Jak niektórzy pamiętają sezon 2009/201 okazał się sezonem spadkowym dla naszej drużyny. Czas napisać nową kartę w historii naszego klubu.
Już w sobotę (13 sierpnia) o godz. 17:00 na Stadionie w Niemcach odbędzie się inauguracja rozgrywek Klasy Okręgowej. GKS Niemce podejmie beniaminka KS Górę Puławską. Trójka sędziowska tego spotkania: Bancerz, Złotnicki, Arciszewski.  W ubiegłym sezonie drużyna gospodarzy zajęła w Klasie Okręgowej wysokie 7 miejsce, wygrywając 14 spotkań, remisując 4, przegrywając 12. Nasza drużyna jak już wiemy awansowała do Klasy Okręgowej z pierwszego miejsca w A-Klasie, wygrywając 19 spotkań, remisując 1, przegrywając 6, zdobyliśmy 58 punktów. Liczymy na dobrą inaugurację ligi i zwycięstwo naszej drużyny w tym spotkaniu, choć będzie ciężko..
Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!