Trampkarz: Dys stoczył się z Góry.

Nasi trampkarze w ten zimny poranek udali się powalczyć o punkty ligowe do dalekiego Dysu.Boisko było bardzo fajnie przygotowane co nastrajało do fajnej gry.Nasi zawodnicy od początku spotkania kontrolowali przebieg , i męczyli przeciwnika dużą wymiennością podań co skutkowało dużą ilością sytuacji aby zdobyć bramki.Mecz skończył się wynikiem 0-5 dla Góry Puławskiej.W pierwszej połowie ta sztuka udała się tylko Misztakowi po pięknym strzale w okienko i Nakoneckiemu po ładnej akcji.Druga połowa to totalna dominacja w której marnowaliśmy kilkanaście wybornych sytuacji strzeleckich. Zespół z Dysu w tej części spotkania nie oddał nawet strzału my swój dorobek powiększyliśmy tylko o trzy trafienia a były one dziełem Jarzynki, Woszczaka oraz debiutancką bramkę strzelił Jakub Oleś.W barwach Góry zadebiutował także nasz nowy zawodnik Mateusz Śliwka który rozegrał niezłe spotkanie.Za tydzień nasz zespół pauzuje i przez najbliższe dwa tygodnie będzie trenował pod spotkanie z Laskovią Baranów.

UKS DYS 0-5 KS GÓRA PUŁAWSKA

Bramki: 11'Misztak,22'Nakonecki ,47' Jarzynka,56'Wolszczak,65'Oleś.

Skład:Skwara,Gawęda,Zatorski,Jary,Oleś,Wolszczak,Czechowski,Misztak,Beczek,Nakonecki,Jarzynka.

Ponadto grali:Kowalczyk,Król,Chodoła,Napora,Śliwka,Wichrowski,Kępka.