Senior: Czy Wilki pogryzą lidera?

Już w niedzielne popołudnie tj. 18 październik o godzinie 15:00 na Stadionie w Wilkowie rozpocznie się mecz X kolejki Serie A czyli popularnej A-Klasy. Gospodarze czyli Wilki Wilków będą podejmować lidera KS Górę Puławską. W ostatniej kolejce gospodarze spotkania ulegli wysoko Hetmanowi Gołąb aż 6:1, natomiast goście z Góry Puławskiej pokonali na własnym boisku Bobry Karczmiska 1:0. W ostatnich dwóch potyczkach między tymi drużynami padły wyniki: 1:1 oraz 3:1 dla Wilków. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie gdzie KS Góra Puławska będzie chciała obronić Fotel Lidera A-Klasy, a Wilki będą chciały odpowiedzieć na ostatnią ligową porażkę. Serdecznie Zapraszamy do Wilkowa!

W weekend grają:
Juniorzy Marka Wulczyńskiego rozgrywają swoje spotkanie w Rykach. Rywalami będą zawodnicy MKS Ruch Ryki. Mecz odbędzie się 17 października o godzinie 14:00