Senior: Twierdza Góra nie upadła!

W dzisiejsze popołudnie nasi zawodnicy podejmowali Bobry Karczmiska. Z góry wiadomo było, że ten mecz nie będzie łatwy dla KS Góry Puławskiej. Ostatnie wyniki Bobrów m.in 4:2 z Mazowsze Stężyca, stawiały naszych zawodników na respekt dla rywala. Początek meczu to walka w środku pola. Jednym z zagrożeń była wrzutka wykonana przez Huberta Taradysia, która prawie wpadła w okienko bramki Bobrów, było blisko prowadzenia, lecz niestety brak szczęścia. Parę chwil później, rzut rożny dla Bobrów, piłkę wrzuconą zawodnik Bobrów kieruje w stronę bramki Sławka Szewczyka, z linii końcowej wybija Kamil Trochym, piłka po wybiciu trafia do jednego z zawodników z Karczmisk, ten strzela i piłka odbija się od poprzeczki. Koniec pierwszej połowy. Wynik: 0:0. Początek drugiej połowy mógł dać już nam prowadzenie, lecz piłka po strzale Mateusza Sułka musknęła poprzeczkę. Przez większość drugiej połowy, piłka była rozgrywana w środku boiska. Około 70 minuty spotkania bardzo dobrą okazję miał Paweł Czekaj. Damian Kułagowski minął jednego z obrońców Bobrów, podał do "Wełka" a ten strzałem nad bramkarzem minimalnie chybił. Nadeszła 83 minuta. Bardzo dobrze w obronie piłkę odebrał Grzegorz Cybula, podał do Kamila Weremy, ten długim podaniem uruchomił Damiana Kułagowskiego, który wszedł w pole karne podając do Pawła Czekaja, który pokonuje bramkarza gości i mamy 1:0! Jak co mecz nerwówka na koniec. Wrzutka zawodnika z Karczmisk, piłka wpada pod nogi zawodnika Bobrów, który uderzył mocno, lecz bardzo dobrą interwencją popisał się Sławek Szewczyk. Koniec spotkania, KS GÓRA PUŁAWSKA NA DZIEŃ DZISIEJSZY JEST LIDEREM A-KLASY!
Dodajmy: "Twierdza Góry" dlatego że, od początku sezonu na własnym boisku podopieczni Marka Nowaka nie przegrali, oraz nie stracili bramki!

KS Góra Puławska - GKS Bobry Karczmiska 1:0 (0:0)
Bramkę dla KS'u strzelił: Paweł Czekaj '83