Trampkarz: Cenny punkt wywieziony z Lublina

W dniu dzisiejszym KS Góra Puławska grała mecz wyjazdowy z Lublinianką Lublin.Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Mecz był zaciętym widowiskiem żadna z drużyn nie odpuszczała, jednak to Góra miała lepsze sytuacje do zdobycia bramki. Najlepsza w pierwszych minutach meczu miał Kacper Jarzynka lecz bramkarz gospodarzy wspaniałą paradą obronił ten strzał. Niestety 5 minut przed końcem spotkania Patryk Skwara nie fortunie upadł na rękę i niestety złamał chrząstkę w łokciu. Patrykowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i treningów. Trzymaj się Patryk.Za tydzień młodzi piłkarze zagrają u siebie z Victorią Parczew.

Lublinianka Lublin 0-0 KS Góra Puławska

Skład: Skwara, Zatorski, Kowalczyk,Jary,Chodoła,Czechowski, Śliwka, Wolszczak, Konopka, Jarzynka, Nakonecki.

Ponadto grali: Król , Oleś