Trampkarz: Huragan za mocny.

W dniu dzisiejszym odbyła się druga kolejka gdzie KS Góra Puławska zmierzyła się Huraganem  Międzyrzec Podlaski spotkanie wygrała  zasłużenie drużyna Huraganu 0-3.W pierwszej połowie dzielnie walczyliśmy nawet stwarzając sobie kilka sytuacji.Huragan także zagrażał naszej bramce i w doliczonym czasie gry pierwszej połowy ich zawodnik oddał strzał a Damian Wolszczak wybijając nie fortunie piłkę  trafił w nasza bramkę i do przerwy było 0-1.Druga połowa to przewaga drużyny z Międzyrzeca gdzie po swoich błędach tracimy dwie bramki. My stwarzamy sobie dwie 100% sytuacje Szymona Czechowskiego gdzie bramkarz obronił oraz po strzale Nakoneckiego piłka zmierzała do pustej bramki ale w ostatniej chwili obrońca wybił ją sprzed samej linii. Huragan Międzyrzec Podlaski  to 8 drużyna poprzedniego sezonu ligi wojewódzkiej ,spadła przez  przepisy Lzpn , ponieważ nie posiadała starszego rocznika.Chłopcy włożyli dużo wysiłku i fragmentami gra była wyrównana a szczególnie pierwsza połowa. W sobotę chłopcy jadą walczyć o punkty do Lublina z Lublinianką .

KS Góra Puławska 0 - 3 Huragan Międzyrzec Podlaski

Skład: Skwara,Zatorski, Kowalczyk,Jary, Chodoła, Wolszczak, Konopka,Śliwka, Czechowski,Jarzynka,Nakonecki

Ponadto grali: Kobiałka,Oleś,Kupczyk ,Gawęda