Senior: Wyprawa do Milejowa

W jutrzejsze popołudnie (4.09.2016) o godz.16:00 na stadionie w Milejowie odbędzie się spotkanie V kolejki Klasy Okręgowej. Miejscowy Tur będzie podejmował KS Górę Puławską. Lepiej w aktualny sezon weszła drużyna prowadzona przez Daniela Onyszko. W 4 ostatnich spotkaniach,Tur wygrał 3, przegrał zaledwie jedno spotkanie. Podopieczni Marka Nowaka są w zupełnie odwrotnej sytuacji. Wygrali zaledwie 1 spotkanie, przegrali 3. W ostatniej kolejce gospodarze jutrzejszego spotkania wygrali 2:1 Unią Wilkołaz, natomiast nasza drużyna uległa spadkowiczowi z IV ligi, czyli Opolaninowi Opole Lubelskie 0:2. Wszystkich kibiców zapraszamy do Milejowa, na to spotkanie.

W weekend inauguracje swoich rozgrywek będzie miała grupa Juniorów Starszych. Już jutro w Niedrzwicy Dużej o godz. 13:30 podopieczni Marka Wulczyńskiego zmierzą się z miejscowym Orionem
Dziś natomiast, swoje 3 już spotkanie w lidze rozegrali trampkarze starsi. W Lublinie z miejscową Lublinianką padł bezbramkowy remis. Podczas meczu rękę złamał nasz bramkarz Patryk Skwara, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!