Senior: Wilki pogryzły Górę...

Nie tak kibice oraz zawodnicy Góry Puławskiej wyobrażali sobie spotkanie w Wilkowie. Po przekonującej wygranej w Piotrawinie tym razem doszło do porażki z Wilkami 3:0. Z relacji zawodników, Góra stworzyła sobie dwie 100% sytuacje w pierwszej połowie, lecz ich nie wykorzystała i do przerwy wynik utrzymał się 0:0. W drugiej połowie to już słabsza gra naszych zawodników i po błędach w obronie przeciwnik strzela 3 bramki. Dla nas bramkę mógł strzelić Czekaj, jednak po przelobowaniu bramkarza, obrońca gospodarzy wybił piłkę z linii bramkowej. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wilków 3:0. Za tydzień derby z Serokomlą Janowiec.

Wilki Wilków 3:0 KS Góra Puławska

Skład: Szewczyk, Cybula, Dusiński, Wulczyński, Czerski, Kurpiński, Kilijanek, Szczypa, Taradyś, Korczak, Czekaj