Senior: Twierdza Piotrawin zdobyta

Do dnia wczorajszego twierdza w Piotrawinie nie była zdobyta, ale nasz zespół pokazał wczoraj, że stara gwardia potrafi się wykazać. Góra Puławska zagrała bardzo dobry mecz i pokonała tamtejszy Wodniak 0:3 po dwóch bramkach wracającego na ligowe boiska Pawła Czekaja oraz Karola Korczaka. Wczoraj wyglądaliśmy jak zespół, a nie jak zbiór indywidualistów, co można było zauważyć w poprzednich meczach. Grę zawodników można było porównać do gry w rundzie jesiennej, kiedy to z każdym potrafiliśmy wygrać. Pierwsze minuty to przewaga Wodniaka, który to na samym początku miał 100% szansę, lecz jej nie wykorzystał. Najpierw Szewczyk obronił, a dobitkę na ciało zablokował Trochym. I to by było na tyle ze strony Wodniaka, miał jakieś niecelne strzały, wrzutki z autu, ale to nie przynosiło większego zagrożenia. Natomiast nasza drużyna zaczęła grać naprawdę niezłą piłkę. I tak w 20 minucie, po rzucie rożnym z głowy, Wełek pakuje piłkę do siatki. W kolejnych sytuacjach Dusiński, Korczak i Taradyś marnują swoje szanse na bramkę i tak kończy się pierwsza połowa.Druga połowa to uważna gra w tyłach; Góra czekała na swoje szanse, a one po dobrej grze same się stwarzały ale je marnowaliśmy. W 60 minucie zawodnik Wodniaka otrzymuje czerwoną kartkę, ponieważ fauluje Korczaka. W 68 minucie Szewczyk dalekim wykopem uruchomił Wełka który strzelił bramkę i w taki sposób nasz bramkarz zaliczył asystę. W kolejnych minutach Korczak strzela bramkę w sytuacji 'sam na sam' i podwyższa wynik na 3:0. Do końca meczu stworzyliśmy jeszcze trzy świetne sytuacje: Korczaka, który trafił w poprzeczkę, Czekaja, który miał 'sam na sam' oraz ponownie Korczaka, który to miał sytuacje 'sam na sam' ale ją zmarnował. Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Góry.

Wodniak Łaziska 0:3 KS Góra Puławska

Bramki: 20^, 67^ Czekaj, 78^ Korczak

Skład: Szewczyk, Trochym, Dusiński, Czerski, Wulczyński, Cybula, Chabros, Szczypa, Taradyś, Korczak,Czekaj