Młodzik: Pogrom w sparingu, wyjazd na Legię

Dla Młodzika Starszego był to dość intensywny weekend, w sobotę o godzinie 11.00 rozegrali spotkanie sparingowe, w którym pokonali swoich rówieśników z Dysu 21:1. Trzeba przyznać, że chłopcy zagrali fajne zawody, co skutkowało tak dużą ilością bramek, a zdobywcami ich byli: Zatorski, Konopka x2, Jarzynka x4, Kruk x2, Nakonecki x6, Wolszczak x2, Kowalczyk, Misztak x2 i padła także bramka samobójcza. Natomiast w niedzielę o godzinie 8:30 nasza grupa wyjechała na spotkanie Ekstraklasy Legia Warszawa - Wisła Kraków. Chłopcy pierwszy raz mieli okazję odwiedzić stadion przy Łazienkowskiej i już w czasie jazdy czuć było fascynację tym meczem. Wrażenia oraz chwile spędzone podczas tego dnia zostaną na długo w ich pamięci, chciałbym za to szczególnie podziękować Prezesowi oraz Zarządowi Klubu za pomoc w realizacji tego wyjazdu :)

KS Góra Puławska 21-1 Błękitni Dys

Bramki: Zatorski, Nakonecki x6 Jarzynka x4, Konopka x2, Wolszczak x2, Kruk x2, Misztak x2, Kowalczyk, samobój

Skład: Skwara, Zatorski, Gzwęda, Kowalczyk, Wolszczak, Czechowski, Misztak, Jarzynka, Nakonecki

Ponadto grali: Kruk, Kupczyk, Beczek, Napora, Chodoła, Szterling, Kępka, Konopka, Król, Wichrowski