Senior: Czy Góra będzie za wysoka na Bobry?

Już jutro o godzinie 15:30 na Stadionie w Górze Puławskiej przy ul. Długiej 16 rozpocznie się mecz IX kolejki Serie A czyli popularnej A-Klasy. Gospodarze czyli KS Góra Puławska podejmować będzie GKS Bobry Karczmiska. W ostatniej kolejce obie drużyny wracały na tarczy. Podopieczni Marka Nowaka po złej grze ulegli 1:0 Cisom Nałęczów, natomiast goście czyli Bobry na własnym stadionie ulegli Hetmanowi Gołąb 2:3. W potyczkach między tymi klubami w ostatnich dwóch meczach padały wyniki: 3:0 dla Góry oraz 0:1 dla Bobrów. Zapowiada się bardzo ciekawe oraz ciężkie spotkanie dla naszych zawodników, którzy walczą o Fotel Lidera A-Klasy. Wszystkich kibiców Serdecznie Zapraszamy na mecz!

W weekend grają grupy młodzieżowe.
Trampkarze Kamila Trochyma rozgrywają swoje spotkanie w Dysie, rywalami będą rówieśnicy z UKS Dys. Mecz odbędzie się 10 października o godzinie 11:00.
Juniorzy Marka Wulczyńskiego rozgrywają swoje spotkanie w Górze Puławskiej, rywalami będą zawodnicy Powiślaka Końskowola. Mecz odbędzie się 10 października o godzinie 11:00