Senior: Powtórka wiosny 2014?...

Niedzielne popołudnie nie będzie mile wspominane przez zawodników KS Góry Puławskiej Piłkarze ponieśli porażkę z zespołem miejscowym – Garbarnią Kurów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0. Wynik może jest zbyt wysoki, ale Garbarnia zasłużyła na to zwycięstwo w perspektywie całego meczu. Była zespołem zdecydowanie lepszym, bardziej dojrzałym, agresywniejszym, można było to zauważyć w każdym elemencie gry - czy to podczas jej prowadzenia, czy podczas stałych jej fragmentów. Jeśli chodzi o naszą drużynę… Pierwsze 25 minut wyglądało obiecująco, stworzone trzy 100% szanse, niestety niewykorzystane. Garbarnia zdobyła bramkę po rzucie karnym w 45 minucie, mimo że nie miała 100% sytuacji. Druga połowa meczu to już przewaga Garbarni. Zespół Garbarni grał tak dobrze, że zawodnicy z Góry ani razu nie zagrozili ich bramce. Garbarnia strzeliła dwie bramki po kontrach, w 88’ i 91’. Było to więc zasłużone zwycięstwo zespołu trenera Gajdy. Jeśli chodzi o naszą drużynę… Widać niestety, że niektórzy zawodnicy nie dają z siebie 100%, Góra Puławska to już nie ten zespół, który grał tak dobrze jesienią czy nawet w lutowych sparingach. Czas przemyśleć pewne sprawy i swoje podejście, gdyż, jeśli się nic nie zmieni, nie wyobrażam sobie jak będzie wyglądać końcówka ligi…

Garbarnia Kurów 3-0 KS Góra Puławska

Skład: Szewczyk, Trochym, Dusiński, Czerski, Szczypa, Sułek, Kułagowski, Cybula, Koza, Mrozek, Korczak