Młodzik: Bez punktu w Końskowoli

Młodzicy starsi rozegrali naprawdę dobre spotkanie w Końskowoli z tamtejszym Powiślakiem. Niestety z wynikiem 1:0. Pierwsza połowa to przewaga Powiślaka. My jedynie sporadycznie wychodziliśmy z kontrami, nie przynosiły one jednak żadnego skutku i wynik do wynik do przerwy utrzymał się 0:0. Natomiast druga połowa to już śmielsze ataki naszych zawodników. Pierwszą doskonałą sytuację miał Wolszczak, jednak jej nie wykorzystał. W kolejnych minutach wydawało się, że padnie bramka dla Góry, natomiast w 40 minucie zawodnicy Powiślaka wykonali rzut rożny, gdzie główkowy pojedynek przegrał jeden z obrońców i niespodziewanie Góra przegrywała 1:0. W drugiej połowie poza niecelnymi strzałami, Powiślak praktycznie nie zagroził bramce Góry, my natomiast mieliśmy dwie doskonałe szanse na bramkę. Pierwszą okazję zmarnował Wolszczak, w ostatnich minutach natomiast idealną sytuację sam na sam miał Nakonecki, niestety nie trafił w bramkę. A szkoda, ponieważ wypracowana szansa była szansą na piękną akcję. Pierwsze koty za płoty, nikt nie powiedział że będzie łatwo. Dziś zadebiutował w oficjalnym meczu Kuba Beczek, który rozegrał 50 minut.

Powiślak Końskowola 1:0 KS Góra Puławska

Skład: Skwara, Zatorski, Gawęda, Jary, Wolszczak, Czechowski , Beczek, Nakonecki, Konopka

Ponadto grali: Jarzynka, Chodoła