Senior: Podnieść się po blamażu

Już w najbliższą niedzielę 2 października o godz. 14:00 Zakrzówku odbędzie się spotkanie w ramach IX kolejki Klasy Okręgowej. Miejscowy Stok będzie podejmował gości z Góry Puławskiej. Możemy śmiało powiedzieć, że to Stok Zakrzówek o wiele lepiej rozpoczął ten sezon (beniaminek z A-Klasy). W 8 spotkaniach podopieczni Pawła Mierzwy zdobyli 13 punktów, wygrywając 4 spotkania, remisując 1, przegrywając 3. W ostatniej kolejce gospodarze zostali rozgromieni przez Sygnał Lublin aż 5:1, natomiast nasza drużyna została pokonana przez Płomień Trzydnik Duży 0:1. Czas na rehabilitacje i przede wszystkim wybudzenie się z tego koszmarnego snu, w którym właśnie znajduje się nasza drużyna.
Inne kluby zaczynają uciekać pomarańczowo-czarnym, ta wiadomość może skutkować jednym, że zbliża się dla nas to, czego nie chcielibyśmy doświadczyć po raz kolejny.
Zapraszamy wszystkich kibiców!

W weekend grają grupy młodzieżowe:
Junior Starszy: KS Góra Puławska - Wawel Wąwolnica 1.10.2016 godz. 15:00 Górze Puławskiej
Trampkarz Starszy: KS Góra Puławska - GKS Niedźwiada 1.10.2016 godz. 11:00 Górze Puławskiej