Trampkarz: Remisowo z GKS Niedzwiadą

Trampkarz: Remisowo  z GKS Niedzwiadą

Trampkarz rozegrał dziś swój mecz ligowy w Górze Puławskiej a przeciwnikiem był zespół GKS Niedźwiada.Spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 2-2 bramki dla Góry strzelali Damian Wolszczak oraz Szymon Czechowski. W pierwszych minutach nasza obrona popełniała proste błędy i już w 4 minucie goście strzelili bramkę na 1-0.W kolejnych minutach znów błąd nasza obrona popełnia ale na posterunku jest nasz bramkarz Oleś.Dopiero w 15 minucie nasza drużyna się obudziła i zaczęła śmielej atakować.Jeden z naszych ataków przyniósł nam bramkę. Po pięknie akcji która rozpoczęła się na naszej połowie Damian Wolszczak strzelił z 16 metrów w samo okienko bramki i było 1-1. Do końca pierwszej połowy jedni jak i drudzy mieli swoje szanse na bramki.Druga połowa to atak Góry  raz po raz Czechowski nękał obrońców Gks-u ale brakowało wykończenia.W 45 minucie jeden z obrońców zamiast wybić piłkę to źle ją przyjął i zawodnik gości wpadł w pole karne a tam Gawęda popełnił przewinienie  i sędzia gwizdną na wapno.Goście wykorzystali karnego i było 1-2.W 54 minucie Szymon Czechowski popisał się świetną akcją indywidualną i strzelił nie do obrony i było 2-2.W końcowych minutach Góra mogła strzelić na 3-2 z rzut rożnego jak i z dwóch wypracowanych akcji.Niedźwiada także oddawała strzały za pola karnego lecz były one zbyt słabe albo nie celne żeby zaskoczyć naszego bramkarza. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów.Naszym chłopcom należą się brawa za dwukrotne odrobienie strat.Za tydzień nasi chłopcy jadą walczyć do Świdnika z tamtejszą Avią.

KS Góra Puławska 2-2 GKS Niedźwiada

Bramki: 16^ Wolszczak, 54^ Czechowski

Skład: Oleś,Zatorski,Kowalczyk,Jary,Gawęda,Konopka,Wolszczak,Śliwka,Czechowski,Jarzynka, Nakonecki

Ponadto grali: Kobiałka,Kupczyk,Beczek