Nie tak miało to wyglądać..

Takie porażki bolą najbardziej, gdy nasza drużyna przeważa przez całe spotkanie, traci 3 punkty po karnym.. Przegrywamy z Płomieniem Trzydnik Duży 0:1.
Od poczatku to my gralismy pilka i stwarzaliśmy sytuacje. Przeważaliśmy w tym spotkaniu. Płomień nastawil sie na gre dluga pilka i tak ich gra wyglądala caly mecz. W drugiej polowie to CzekajMrozekSułek i kilku innych marnowali nawet do pustej bramki swoje sytuacje bramkowe. Gola na wagę straty 3 punktów w tym ważnym meczu stracilismy po stracie na połowie przeciwnika. Jeden z zawodników gości posłał długą pilkę w pole karne, w nim Bełczyk sfaulował zawodnika gości i sędzia wskazał na wapno. 0:1. W 90 minucie Mrozek trafia w słupek. Okazji multum, nasza drużyna przeważała cały mecz ale jak mówi piłkarskie porzekadło : Nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić