Senior:Orły pokonane, 3 pkt jadą do Góry!

19 Sierpnia wystartowała Seria A. To dla naszego zespołu ważny dzień,ponieważ od 2 października 2016 roku nie potrafiliśmy podnieść z murawy 3 punktów. (wiadomo okręgówka za wysokie progi jak na nasz klub na dzień dzisiejszy) a że spadliśmy z hukiem więc wczorajsze zwycięstwo w Bochotnicy nad Orłami Kazimierz  smakowało wybornie.Nasz zespół pokonał miejscowych 1- 2 bramki strzelali Chrzanowski, który w 37 minucie z woleja z pierwszej piłki uderzył nie do obrony.A bramkę zwycięską  strzelił Karol Korczak w 85 minucie.Mecz ogółem był bardzo wyrównany i jedna jak i druga drużyna mogła go wygrać.Wygrała nasza pokazując charakter  i wiarę że  można. W przyszłą sobotę czas przełamać kolejną klątwę swojego boiska ponieważ już od ponad roku nie potrafimy wygrać u siebie ....a okazja ku temu będzie w derbach z Serokomlą Janowiec.

Orły Kazimierz 1- 2 KS Góra Puławska

Bramki: 37^ Chrzanowski, 85^ Korczak

Skład:Guzek,Kurpiński,Jary,Bełczyk,Czerski,Trochym,Cybula, Chrzanowski,Taradyś,Kułagowski,Oleś.