Junior Mł: Podsumowanie letnich przygotowań.

Nasz najstarsza grupa młodzieżowa zakończyła letnie przygotowania do nowego sezonu 2017/2018.Treningi chłopcy zaczęli  3 sierpnia.W tym czasie  nasz zespół rozegrał  trzy gry kontrolne a przeciwnikami byli kolejno Laskovia Baranów ,Hetman Gołąb, oraz Serokomla Janowiec. W sparingach nasi zawodnicy odnieśli dwa zwycięstwa oraz doznali jednej porażki. Do zespołu juniora młodszego dołączyło 4 nowych graczy są nimi Narcyz Zieliński,Bartek Kwaśny, Bartek Majcher (poprzednio Gryf Policzna ) oraz Kacper Urbanowicz ( poprzednio Gryf Policzna). W pierwszej kolejce nasi zawodnicy udadzą się do Bełżyc  powalczyć o pierwsze punkty.Mecz planowo miał  być rozegrany w niedzielę 27.08.2017 lecz na prośbę  naszego Klubu został przesunięty na środę (30.08.2017) ponieważ nasi Juniorzy jadą w ramach podziękowań Trenera oraz Klubu na coroczny wyjazd na mecz EKSTRAKLASY  do Warszawy na Legia Warszawa - Zagłębie Lubin.Z góry dziękujemy Klubowi Tęcza Bełżyce za zmianę terminu meczu.

Wyniki sparingów:

KS Góra Puławska 2- 6 Laskovia Baranów