Trampkarz:Pogrom Góry z zwycięzcą ligi trampkarz starszego.

Trampkarz:Pogrom Góry z  zwycięzcą ligi trampkarz starszego.

Trampkarze starsi dziś rozegrali swój ostatni mecz ligowy z liderem naszej ligi Sygnałem Lublin w Lublinie.Sygnał był zdecydowanie lepszym zespołem i rozgromił nasz zespół 8-0.Nie można takiej porażki usprawiedliwiać tym że nie było kilku podstawowych zawodników w drużynie ale ewidentnie dziś nasi zawodnicy nie grając o nic nie podjęli walki a Sygnał podszedł do tego meczu bo wiedział że wygrana daje im mistrzostwo i w przyszłym sezonie zagrają w lidze wojewódzkiej.

ps.Zachowanie kierownika drużyny Sygnału.. .....................ja Panu dodam coś od siebie " to tylko piłka młodzieżowa Panie Kierowniku"  i odzywki albo mówienie że w dostane i nie wyjadę stąd albo chowanie klucza od szatni lub umawianie się że zaczniemy mecz wcześniej a później robienie szopki bo nam się spieszy to tylko o panu świadczy....Z pozdrowieniami sportowymi

Sygnał Lublin 8-0 KS Góra Puławska

Skład:Oleś,Zatorski,Kowalczyk,Gawęda,Jary,Wolszczak,Konopka,Śliwka,Chodoła,Tyburcy,Nakonecki.

Ponadto grali: Król,Beczek,Kupczyk,Kobiałka,Kępka.