Senior: Istny dramat w Górze

Nie tak miało wyglądać niedzielne popołudnie. Góra w tragicznym stylu przegrywa 0:3 z Żyrzyniakiem Żyrzyn i jeżeli chcą awansować do Okręgówki będą musieli pokonać Wawel Wąwolnica w następnej kolejce, lecz z takim stylem gry na pewno będzie ciężko.

Góra mogła prowadzić w 8 minucie, lecz piłka po strzale jednego z naszych zawodników obiła poprzeczkę gości. Góra chciała ten mecz wygrać, atakowała bramkę gości lecz kolejny mecz skuteczność zawodzi. W 18 minucie Guzek popisał się bardzo dobrą interwencją. W 28 minucie Żyrzyniak wyszedł na prowadzenie. Strzał z 20 metrów wykonał Paweł Zając, który pokonał Piotra Guzka. Po stracie bramki Góra ruszyła do ataków. Na marne. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 0:1. W 47 minucie tracimy bramkę na 0:2. Ta bramka podcięła totalnie skrzydła Górze. W 62 minucie mogło być 1:2 lecz sędzia odgwizdał faul na bramkarzu. W 71 minucie po błędzie bramkarza gospodarzy mieliśmy 0:3 i praktycznie było po meczu. W 78 minucie karnego nie wykorzystał Kamil Werema.

Mecz zakończył się wynikiem 0:3 i przewaga z 4 punktów nad 2 miejscem stopniała do 1 punktu. W następnej kolejce Góra musi wygrać by myśleć o awansie.

KS Góra Puławska - Żyrzyniak Żyrzyn 0:3