Trampkarz: Podsumowanie sezonu

Sezon Trampkarza Młodszego zakończył się kilka dni temu więc czas podsumować najmłodszy zespół KS Góry Puławskiej. Młodzi zawodnicy zaczęli sezon 9 września 2015 roku meczem wyjazdowym do Lubartowa z tamtejszym Mosirem.Natomiast sezon zakończyliśmy spotkaniem także wyjazdowym 11czerwca 2016 roku z Serokomlą Janowiec .Drużyna Kamila Trochyma ostatecznie w lubelskiej lidze trampkarza młodszego zajęła 3 miejsce zdobywając 30 punktów  strzelając 63 bramki i tracąc tylko 7.Zespół Trampkarza miał najlepszą linię obrony w lidze. Drużyna wygrała 9 spotkań, 3 zremisowała i doznała dwóch porażek.

Największe zwycięstwo  odnieśliśmy na własnym boisku to KS DRZEWCE 14-0.

Największą porażkę doznaliśmy w meczu wyjazdowym z Mosirem Lubartów  3-1

Tak drużyna prezentowała się u siebie: 4 zwycięstwa, 2 remisy,1 porażka.( strzelone bramki to 32, stracone 3)

Natomiast na wyjazdach: 5 zwycięstw ,1 remis,1 porażka.(strzelone bramki 31, stracone 4)

W 9 spotkaniach drużyna zachowała czyste konto.

Najlepszymi strzelcami drużyny okazali się :

1.Damian Woszczak -17 bramek

2.Kacper Jarzynka,Krzysztof Nakonecki -8 bramek

3.Kacper Konopka - 6 bramek.

Najwięcej minut spędzonych na boisku:

980- Damian Wolszczak

890 - Jakub Zatorski

879 - Szymon Czechowski

Ciekawostką  będzie to ze po jednym trafieniu zaliczyli nasi bramkarze Patryk Skwara oraz Jakub Oleś.

Podsumowując sezon był to najlepszy odkąd powstała ta grupa która była założona 3 lata temu.Można było troszkę więcej wycisnąć punktowo  w nie których spotkaniach ale na to złożyły się różne sprawy ( nie obecności na meczach czy kontuzje zawodników). Chciałbym także wspomnieć o Przemku Kępce który doznał kontuzji złamania nogi w meczach sparingowych przygotowując się do rundy wiosennej tego sezonu.Przemek pomału wraca do zdrowia  ale jak sam Przemek zapowiedział ze walczy o powrót do  grania w piłkę .Przemek czekamy na Ciebie !!! Dziękuje całej drużynie za wkład w ten sezon  i wasz czas jaki poświęciliście. Trampkarze jeszcze trenują do końca czerwca a później mają  miesięczną przerwę wakacyjną.