Trampkarz: Małe Derby na remis z Serokomlą

Trampkarze młodsi dziś zakończyli udział w Lubelskiej Lidze Trampkarza Młodszego meczem z Serokomlą Janowiec .Mecz zakończył się wynikiem remisowym 1-1 gdzie pozostał lekki niedosyt bo można było to spotkanie wygrać. Już w pierwszych minutach mogliśmy wygrywać 0-2 gdzie po rzutach rożnych powinniśmy zdobyć gole raz gospodarze wybijali piłkę z linii bramkowej. Po 10 minutach było 1-0 dla Serokomli gdzie pierwszy raz gospodarze wyszli za połowę boiska i zdobyli bramkę po fatalnym zachowaniu naszego bramkarza! W kolejnych minutach nasz napór był coraz większy ale piłka nie mogła wpaść w bramkę , sytuacje 100% marnowaliśmy lub bramkarz z Janowca bardzo dobrze bronił.Do przerwy więc było 1-0 dla gospodarzy.Druga połowa zaczęła się podobnie  Mateusz Śliwka marnuje 100% sytuacje, kolejną Tyburcy.W kolejnych minutach nasza przewaga jest coraz większa, gdzie Czechowski ,ponownie Śliwka ,Tyburcy znów marnują dogodne sytuacje.Dopiero po pięknej akcji w 60 minucie Damian Wolszczak zagrał do Czechowskiego który technicznym strzałem pokonał bramkarza Serokomli.W kolejnych minutach mogliśmy strzelić bramkę  dającą 3 punkty ale zabrakło dokładności i skuteczności. Nasi zawodnicy zajęli ostatecznie 3 miejsce  w lidze, mając najlepszą defensywę ze wszystkich zespołów.Podsumowanie sezonu ukaże się w najbliższych dniach. Teraz chłopców czeka okres treningów do końca czerwca i zasłużona miesięczna przerwa wakacyjna.

Serokomla Janowiec 1-1 KS Góra Puławska

Bramka: 60^ Czechowski

Skład: Skwara,Zatorski,Kowalczyk,Jary,Chodoła,Wolszczak,Konopka,Śliwka,Czechowski,Jarzynka,Nakonecki

Ponadto grali: Tyburcy