Senior: Bezradni...

Nie tak miała wyglądać wiosna w wykonaniu naszych zawodników...

Do połowy marca wszystko się pięknie układało, następne tygodnie to już równia pochyła. Środowe spotkanie z Mazowszem Stężycą (wynik 5:0) pokazało w jakiej formie jest obecnie drużyna. Brak podstawowego bramkarza uwidocznił to, czego wszyscy się bali… Drugi bramkarz powinien w końcu nabrać pewności siebie. Niestety Stężyca poza pierwszymi 20. minutami okazała się być lepszym zespołem. Naszym zawodnikom często nie udaje się strzelić bramki w sytuacjach do tego stworzonych i ten mecz właśnie to pokazał. Spotkanie skończyliśmy w dziesięcioosobowym składzie, ponieważ trener dokonał wszystkich możliwych zmian. W 70’ Mateusz Mrozek doznał kontuzji i nie mógł kontynuować gry. Lekkich urazów w tym meczu doznali również Marek Wulczyński, Michał Czerski i Grzegorz Cybula.

KS Góra Puławska 0 - 5 Mazowsze Stężyca

Skład: Domański, Trochym, Kurpiński, Wulczyński, Szczypa, Koza, Chabros, Sułek, Cybula, Mrozek, Korczak