Senior: Nie do końca przełamani...

Ten, kto wybrał się w niedzielne popołudnie na spotkanie pomiędzy Górą Puławską a KS Drzewcami, zapewne nie żałował spędzonego na nim czasu. Arbiter główny tego spotkania chyba zapomniał, że obie drużyny powinny być traktowane na równych zasadach, jego niezrozumiałe decyzje zaskoczyły wszystkich wokół.

Wracając do tematu meczu, spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 2:2. Bramki dla Góry strzelili Mateusz Mrozek oraz Mateusz Sułek. Zarówno pierwsza jak i druga połowa meczu pokazała przewagę Góry Puławskiej. W 15’ Karol Korczak stworzył akcję w swoim stylu, dograł piłkę do Mrozka i ten uderzył na 1:0. Niestety w kolejnych sytuacjach, które stworzyliśmy, nie potrafiliśmy skierować piłki w stronę bramki. Drzewce nastawiły się na długie granie i stałe fragmenty gry. I tak po wznowieniu, po wyrzucie z autu, Michał Czerski nie trafił w piłkę, a ratując sytuację Kamil Trochym sfaulował w polu karnym i było 1:1. Góra miała jeszcze szansę trafić do bramki gości, ale niestety, nie wykorzystała ich i pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 1:1. Natomiast druga połowa meczu to dominacja Góry Puławskiej. W pierwszej minucie drugiej połowy Mrozek uderzył w słupek. W kolejnych minutach Koza i Korczak próbowali przełamać bramkarza Drzewc. Dopiero w 65’ wprowadzony chwilę wcześniej na plac gry Mateusz Sułek strzela bramkę na 2:1 po dograniu Kacpra Szczypy. W kolejnych minutach Góra miała kolejne setki, niestety Szymajda nie potrafił wpakować piłki do siatki. I jak to bywa w tej grze, niewykorzystane sytuacje często się mszczą i w 93’, po błędzie Dusińskiego, goście wywalczyli rzut rożny. Po rzucie rożnym Dusiński znów przegrywa pojedynek główkowy i mamy 2:2. W 94’ doszło do szarpaniny. Nasz bramkarz otrzymał czerwoną kartkę, podobnie jak zawodnik z Drzewc. Sędzia zakończył spotkanie przez ten incydent. Najprawdopodobniej obu zawodników czeka dłuższa przerwa w grze…

KS GÓRA Puławska 2:2 KS DRZEWCE

Bramki:15^ Mrozek, 65^ Sułek

Skład:Szewczyk, Trochym, Kurpiński, Czerski, Wulczyński, Chabros, Koza, Cybula, Szczypa, Mrozek, Korczak