Młodzik: Ryki poza zasięgiem

Zespół MKS Ryki jest liderem w tabeli i udowodnił to przekonująco pokonując drużynę młodzików Góry Puławskiej 7:0.

Nasi chłopcy zagrali bez 3. podstawowych zawodników. Już po 5. minutach wypadło kolejnych dwóch, niestety doznali kontuzji i nie mogli kontynuować gry. Do przerwy zespół z Ryk wygrywał 4:0. Nasz zespół natomiast miał jedną sytuację sam na sam, lecz Jakub Beczek jej nie wykorzystał.

W pierwszych minutach drugiej połowy meczu Patryk Skwara popełnił dwa błędy dając się pokonać bezpośrednio z rzutów rożnych. W kolejnych minutach szansę dostali zawodnicy rezerwowi. Bardzo dobre wejście na boisko miał Szymon Król. Zawodnik świetnie zachowywał się w większości sytuacji broniąc nieprawdopodobne piłki. Warto zaznaczyć, że Góra strzeliła bramkę, ale sędzia jej nie uznał. Najpierw wskazał na środek boiska, a później zmienił decyzję na faul na bramkarzu. Mecz skończył się wynikiem 7:0.

MKS RYKI 7:0 KS GÓRA PUŁAWSKA

Skład: Skwara, Zatorski, Gawęda, Chodoła, Wolszczak, Czechowski, Misztak, Jarzynka, Beczek

Ponadto grali: Konopka, Napora, Kruk, Kupczyk, Wichrowski, Król