Rosół czy wycieczka w Góry? - czas na Mazowsze Stężyca

Już w sobotę tj. 29 sierpnia o godzinie 13:00 na Stadionie im. H. Frąckiewicza​ w Stężycy odbędzie się mecz III kolejki "Serie A" czyli popularnej A-Klasy. LKS Mazowsze Stężyca - KS Góra Puławska jest spotkaniem szlagierowym tej kolejki. Ostatnie potyczyki z "Rosołami" nie najlepiej wspominają podopieczni Marka Nowaka, którzy w tamtym sezonie przegrali oba spotkania kolejno 4:2 oraz 5:0. Ubiegły sezon jest już historią, zawodnicy "Góreczki" walczą o drugie zwycięstwo z rzędu w aktualnych rozgrywkach. Przypomnijmy: Mazowsze zremisowało 1:1 ze spadkowiczem z okręgówki, czyli Hetmanem Gołąb, natomiast KS Góra Puławska pokonała w Derbach Lewej Strony Wisły drużynę Serokomli Janowiec 2:0. Głównym arbitrem spotkania bedzie p. Kamil Szczołko, asystentami będą: Kaliniak oraz Wszelaki. Wszystkich kibiców naszego klubu Serdecznie Zapraszamy do Stężycy na to spotkanie!

zdj/ Wspólnota Puławska