Trampkarz: Sparing z Hetmanem na plus.

W dniu dzisiejszym o godzinie 10  trampkarze młodsi  rozegrali spotkanie sparingowe z rówieśnikami z Hetmana Gołąb. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Góry Puławskiej 6-1.W pierwszej połowie chłopcy Góry Puławskiej byli zdecydowanie lepszą drużyną  strzelając 6 bramek przeciwnikowi.Dwie bramki były przepięknej urody Krzyśka Nakoneckiego od poprzeczki oraz Damian Wolszczaka z rzutu wolnego.W drugiej połowie po dokonanych zmianach, Góra grała zdecydowanie słabiej ,jedna jak i druga drużyna miała swoje szanse na zdobycie bramek, lecz tylko zawodnik z Gołębia strzelił bramkę na 6-1 po błędzie Dawida Gawędy. Szkoda w drugiej połowie kilku sytuacji Kacpra Konopki sam na sam bo powinien strzelić dziś przynajmniej jedną bramkę .Teraz już chłopcy będą się przygotowywać do pierwszego meczu ligowego którego rozegrają 5 września w Lubartowie z tamtejszym Mosirem.

KS Góra Puławska 6 - 1 Hetman Gołąb

Bramki: Jarzynka x2, Nakoneckix2, Wolszczak, Kowalczyk

Skład: Skwara, Zatorski, Kowalczyk, Jary, Chodoła, Konopka,Wolszczak, Misztak, Czechowski,Jarzynka, Nakonecki.

Ponadto Grali: Kępka, Oleś,Król,Gawęda,Napora,Beczek.