Nieudany pościg za Rosołami. Porażka

W sobotnie popołudnie w Stężycy odbyło się spotkanie III kolejki "Serie A" czyli A-Klasy. Miejscowe Mazowsze podejmowało gości z Góry Puławskiej. Od samego początku meczu gospodarze napierali na bramkę strzeżoną dziś przez Sławka Szewczyka, który powrócił po kontuzji barku. W 17 minucie spotkania jedną z najlepszych okazji strzeleckich nie wykorzystał Kułagowski, który po wrzutce Korczaka uderzył wprost bramkarza. Odpowiedź Rosołów była natychmiastowa. W 18 minucie spotkania szczęśliwie piłkę odbija Szewczyk po strzale jednego z napastników drużyny gospodarzy. Niestety, szczęście Góreczki skończyło się w 24 minucie spotkania, gdzie po wrzutce z rzutu wolnego, piłkę do bramki pakuje zawodnik Mazowsza i mamy 1:0. W 35 minucie mamy niestety już 2:0 po kuriozalnym błędzie obrońców, którzy "myśleli o spalonym", którego według sędziów nie było... Napastnik Rosołów przejął bezpańską piłkę i pomknął w stronę bramki, blisko zatrzymania rozpędzonego napastnika był Kamil Trochym lecz na marne. Koniec pierwszej połowy. Wynik 2:0. W drugiej połowie gra Góreczki wyglądała nieco lepiej, niż w pierwszej. Jak pech to pech.. w 59 minucie rzut karny dla Mazowsza, który został nie do końca został pewnie wykonany, gdyż Szewczyk był blisko obronienia 11stki. W 70 minucie coś drgnęło... Po długiej piłce Trochyma w pole karne, piłkę dostał Paweł Czekaj, który po lekkim zamieszaniu w polu karnym strzela na 3:15 minut później (75 minuta) mamy 3:2. Bramkę strzela Mateusz Sułek po asyście "Wełka"Góreczka była blisko odrobienia strat z nawiązką, lecz niestety brak skuteczności poskutkował tym, że w końcówce tracimy bramkę na 4:2

MAZOWSZE STĘŻYCA - KS GÓRA PUŁAWSKA 4:2
24' ?, 35' ?, 59' ?, 87' ? - 70' Czekaj, 75' Sułek