Derby Lewej Strony Wisły

Już jutro o godz. 17 Górze Puławskiej, po rocznej przerwie odbędą się kolejne Derby Lewej Strony Wisły. Gospodarz spotkania KS Góra Puławska będzie podejmować Serokomlę Janowiec. Ostatnie potyczki obu drużyn miały miejsce w sezonie 2015/2016, kiedy Góra Puławska przed awansem do Klasy Okręgowej grała w A-Klasie. Ostatnie dwa wyniki w konfrontacji obu drużyn to 2:0 (II kolejka) oraz 2:1 (XV kolejka). Oba spotkania wygrała drużyna pomarańczowo-czarnych. W ostatniej kolejce podopieczni Marka Wulczyńskiego pokonali po bramkach Chrzanowskiego oraz Korczaka drużynę Orłów Kazimierz Dolny 1:2. Goście jutrzejszego spotkania ulegli na własnym boisku drużynie Amator Leopoldów Rososz 1:3.
KS Góra Puławska będzie chciała zakończyć złą passę zwaną: Gra na własnym boisku. Od ponad roku nasza drużyna nie mogła zdobyć 3 punktów na własnym obiekcie
Derby rządzą się swoimi prawami, zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie na które serdecznie zapraszamy!