Junior: Derby dla Góry

W sobotę 22 września do Góry Puławskiej przyjechał Serokomla Janowiec, który podobnie jak my nie przegrał jeszcze meczu. Mocno osłabieni kadrowo lecz zmotywowani rozpoczęliśmy kolejny mecz ligowy. Jak na derby przystało spotkanie było bardzo zacięte i wyrównane. W 12 min po naszym błędzie ze stałego fragmentu strzelają przyjezdni. Szybko odpowiadamy w 15 min strzelcem Kacper Konopka. Idziemy za ciosem i w 17 min wychodzimy na prowadzenie za sprawą Damiana Wolszczaka. W 26 min mamy już 2:2. Po remisowej pierwszej połowie Serokomla lepiej prezentuje się od początku drugiej odsłony i niejednokrotnie zagraża naszej bramce. W 62 min Dawid Tyburcy wychodzi sam na sam i dopiero po dobitce pokonuje bramkarza gości. Zespół z Janowca do końca walczy o korzystny rezultat lecz w ostatniej minucie spotkania po rajdzie Mateusza Śliwki traci kolejną bramkę. Wygrywamy 4:2 a 3 punkty zostają w Górze. Brawo chłopaki!

Skład: Skwara - Gawęda, Zatorski, Kowalczyk, Kupczyk - Beczek (60' Król), Wolszczak, Konopka, Przewłoka - Tyburcy (75' Cieślak ), Śliwka.

KS Góra Puławska - Serokomla Janowiec 4:2

Bramki: Konopka, Wolszczak, Tyburcy, Śliwka.

-------------------------------------------------------------------------------------

W ubiegłym tygodniu graliśmy wyjazdowy mecz w Przytocznie z Laskovią Baranów. Wygraliśmy 3:0.

Wystąpiliśmy w składzie:

Skwara - Śliwka (65' Król), Zatorski, Maik, Kupczyk - Beczek (25' Przewłoka), Wolszczak, Konopka (55' Oleś), Czechowski - Tyburcy, Grobel.

Laskovia Baranów - KS Góra Puławska 0:3

Bramki: Tyburcy, Oleś x2.

Już za tydzień w sobotę 29 września o 13:00 zagramy w Kurowie z miejscową Garbarnią.