Lider lepszy w Górze

We wczorajszym spotkaniu lider ligi KS Drzewce pokonało KS Górę Puławską 2:0

Pierwsze minuty to ostrożna gra obydwu drużyn. Gospodarze jako pierwsi przeprowadzają akcje bramkowa,
Grzegorz Cybula zagrywa idealną prostopadłą do Karola Korczaka, ten mija bramkarza i niestety nie ma bramki. W kolejnych minutach podopieczni Dariusza Gajdy przejmują inicjatywę i po długim zagraniu za plecy obrońców pada pierwsza bramka dla przyjezdnych i jest 1:0. W kolejnych minutach po raz kolejny Korczak miał sytuacje lecz jej nie wykorzystał. Goście zaś obijają słupek bramki strzeżonej w tym meczu przez debiutującego Eryka Woźniaka. Podopieczni Kamila Trochyma mieli jeszcze okazję, lecz Wichrowski po rzucie wolnym strzelił wprost w bramkarza. Kilka minut wcześniej gości od utraty bramki ratuje poprzeczka. Pierwsza polowa kończy się 1:0 dla przyjezdnych.

W drugiej odsłonie było widać, że gospodarze stawiają opór gościom i nasza drużyna stworzyła kilka dobrych sytuacji, które mogła zamienić na bramkę. Niestety brakowało skuteczności albo szczęście należało do Drzewc. Obu drużynom grało się w tym spotkaniu bardzo ciężko, co było widać po konstruowaniu akcji, gospodarze postawili się dobrze w obronie i zatrzymali kilka dobrych okazji zawodników z Drzewc. Niestety, pod koniec spotkania tracimy bramkę na 2:0. Na odrobienie strat było już za późno, lecz nasza drużyna do samego końca walczyła o honorową bramkę. KS Drzewce pokonało 2:0 KS Górę Puławską.

KS Góra Puławska - KS Drzewce 0:2 (0:1)
Skład: E. Woźniak - P. Szymański, A. Zarychta, K. Trochym, Ł. Bełczyk - G. Kułagowski (64' D. Urbanowicz),
T. Płachta, G. Cybula, R. Wichrowski  (80' F. Kowalczyk)- K. Korczak, K. Urbanowicz (75' K. Choniawko)