Beniaminek z Dęblina na drodze Góry

Stadion w Górze Puławskiej
Sędziowie: Czarnota
(główny), Komendarscy (asystenci)

W ostatnich dwóch spotkaniach nasza drużyna nie potrafiła strzelić gola.. Straciliśmy 5 bramek. Czas zażegnać naszą aktualną formę i zacząć wygrywać. Najbliższa okazja już w niedzielę podczas meczu z beniaminkiem z Dęblina. Będzie to bardzo trudne zadanie ponieważ podopieczni Leszka Rodaka - Zbigniew Mikuska w ostatnich czterech kolejkach nie stracili punktów. Aktualnie Gabaryty zajmują 3 lokatę, mając na swoim koncie 13 punktów. Stosunek bramek 18-10.  W ostatniej kolejce goście niedzielnego spotkania wygrali aż 6:3 z faworyzowanym Hetmanem Gołąb natomiast podopieczni Kamila Trochyma przegrali 0:3Garbarnią Kurów. Będzie to pierwsze oficjalne spotkanie pomiędzy tymi drużynami. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Wyniki grup młodzieżowych:
Junior: KKS Garbarnia Kurów - KS Góra Puławska 0:3