Seria w złą stronę

Niedzielne spotkanie z Gabarytami Dęblin jest już historią, dla podopiecznych Kamila Trochyma niezbyt dobrą...

Już w 15 minucie goście wykonywali rzut wolny. Jeden z zawodników gości niedzielnego spotkania skierował piłkę głową w kierunku bramki i niestety przegrywaliśmy po kwadransie. Mieliśmy swoje sytuacje ale niestety kolejny mecz nie możemy skutecznie pokonać bramkarza rywala. W drugiej połowie a dokładnie 6 minut po rozpoczęciu, przegrywaliśmy już 0:2. Nadzieje na przynajmniej jeden punkt dał Damian Kułagowski, który po podaniu od Tomka Płachty strzelił gola na 1:2. Trwały ataki naszej drużyny lecz goście dobrze się bronili. Smutny koniec okazał się w 80 minucie, kiedy straciliśmy bramkę na 1:3.

Następna okazja do przerwania passy trzech meczy bez wygranej już w niedziele w Dysie.

KS Góra Puławska 1-3 Gabaryty Dęblin

Bramka: 60^ Kułagowski D.

Skład: Guzek,Trochym,Moniuszko,Zarychta, Wichrowski(64^ Szymański),Cybula,Płachta,Kułagowski G(69^Choniawko),Woźniak(57^Urbanowicz D),Korczak(75^Urbanowicz K.,)Kułagowski D.

Żółte Kartki: Urbanowicz D.,Płachta.