Zdecydowana wygrana z Dysem

W dzisiejsze popołudnie na stadionie w Górze Puławskiej odbyło się spotkanie XXI kolejki słynnej Serie A
(popularnej A-Klasy). KS Góra Puławska pokonała Błękitni Dys 3:0. Strzelcami bramek byli: Korczak w 37 minucieKułagowski Gracjan w 50 minucie oraz Wojciech Woźniak w 74 minucie

Od samego początku nasza drużyna była nastawiona tylko na zwycięstwo, ponieważ w dalszym ciągu walczy o byt w A-Klasie. Obie drużyny starały się od samego początku atakować, goście mieli kilka dogodnych sytuacji, których nie wykorzystali. W 37 minucie dobrze w pole karne dograł Mateusz Bonecki (rozegrał świetne spotkanie), gdzie był Paweł Czekaj, który przepuścił jeszcze piłke Karolowi Korczakowi, a Kori skończył strzałem na bramkę i golem! 1:0.  Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie, chwile po jej rozpoczęciu wynik na 2:0 podwyższył wracający po kontuzji Gracjan Kułagowski, który idealnie wykorzystał wrzutkę Czekaja oraz zwrotną piłkę Korczaka. Goście powoli opadali z sił, ciągłe kontry naszej drużyny, lecz brakowało skuteczności. W 74 minucie wynik spotkania ustalił Wojciech Woźniak, który po pięknym podaniu Mateusza Boneckiego, lobem pokonał bramkarza gości, 3:0. Zagrożenie ze strony Błękitnych nastąpiło koło 80 minuty, kiedy z rzutu wolnego z okolicy połowy, jeden z zawodników gości posłał piłkę wprost w poprzeczkę.

Za tydzień mecz z Żyrzyniakiem, kolejne bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli!