Ważna wygrana z Gabarytami

W ostatnim meczu podopieczni Kamila Trochyma pokonali 3:0 Gabaryty Dęblin
Strzelanie już w 14 minucie rozpoczął Paweł Czekaj, który świetnie wykończył podanie od Korczaka. Od samego początku meczu było widać, że to nasza drużyna przeważała w tym spotkaniu. Dziesięć minut później mieliśmy już 2:0, drugą bramkę strzelił Wełek (asysta Bonecki Mateusz), strzałem z woleja pokonał bramkarza gospodarzy. Gabaryty mieli swoją sytuację a dokładnie Trochym ponieważ o mały włos i pokonałby własnego bramkarza, tym razem świetnie zachował się Szewczyk, który popisał się pięknym refleksem i zapobiegł stracie bramki. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.
W drugiej połowie nasza drużyna nie oddała inicjatywy, swoją okazję miał Kacper Urbanowicz, piłka po jego strzale zatrzymała się na poprzeczce.. ale już w 85 minucie nasz młody napastnik w końcu przełamał swoją niemoc strzelecką i dobił Gabaryty trzecią bramką! 3:0

Była to bardzo ważna wygrana dla układu tabeli, zachowujemy 11 lokatę powiększając przewagę do 6 punktów nad strefą spadkową.