Wisła wygrywa derby

Długo wyczekiwane spotkanie przy Długiej 26 zakończyło się wynikiem 3:0 dla puławskiej Wisły
Przez pół godziny gry nasza drużyna dzielnie broniła swojej bramki, nie dawała Wiśle stworzyć sobie klarownej sytuacji. Dopiero w 30 minucie dobre podanie ze skrzydła otrzymał Szczotka i strzałem po ziemi pokonał Sebastiana Wrzosa. Wisła miała jeszcze kilka okazji żeby podwyższyć wynik, ale nie wykorzystała ich. Wynikiem 1:0 skończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie to szybki "drugi cios". Sołdecki strzela bramkę na 2:0 po dorzuceniu z rzutu rożnego. Góra próbowała zmniejszyć rozmiary porażki, ale szczelna obrona Wisły nie pozwoliła na to w początkowych minutach drugiej połowy. Asystent trenera Popławskiego ustalił wynik spotkania na 3:0. Bartłomiej Kursa pięknym strzałem pokonał Wrzosa. Dwie okazje miał Karol Korczak. Dobrze minał na środku boiska jednego z obrońców Wisły, dwukrotnie zabrakło centymetrów. Mecz zakończył się wynikiem 3:0.

Nasza drużyna mimo dobrze przygotowanej na ten mecz Wisły nie zagrała złego spotkania. Można podkreślić że w drużynie gości wystąpiło kilku zawodników z I ligi. Za tydzień gramy z Perłą Borzechów