Piłkarskie ostatki w Borzechowie

Tym razem na Święto Niepodległości przypadła ostatnia kolejka rundy jesiennej w Klasie Okręgowej. Gospodarze spotkania Perła Borzechów zmierzy się na własnym stadionie z KS Górą Puławską. Obie ekipy znajdują się w dolnej części tabeli. Do tej pory gospodarze spotkania zgromadzili na swoim koncie tylko 5 punktów, co lepsze.. te 5 punktów drużyna z Borzechowa zdobyła remisami. Jako jedyna obok Unii Wilkołaz nie zdobyła kompletu punktów. Nasza drużyna zajmuje 13 lokatę z 8 punktami. W ostatniej kolejce Perła zremisowała z Piaskovią 1:1, natomiast nasza drużyna uległa 0:3 w Derbach Powiatu Wiśle Puławy. Która drużyna "lepszym" akcentem zakończy zmagania w rundzie jesiennej? Zapraszamy na spotkanie.

W weekend grają grupy młodzieżowe:
Trampkarz: KS Góra Puławska - Sygnał Lublin sobota 12.11.16 o godz. 11 w Górze Puławskiej
Junior: KS Góra Puławska - Orion Niedrzwica Duża niedziela 13.11.16 o godz. 14 Górze Puławskiej