Walkower dla Góry! 3:0 z Amatorem

DNIA 23 WRZEŚNIA 2015 r. MECZ: AMATOR LEOPOLDÓW ROSOSZ - KS GÓRA PUŁAWSKA ZWERYFIKOWANY JAKO 0:3 WO. DLA GÓRY PUŁAWSKIEJ.

Kto przybył do Rososzy na spotkanie nie powinien narzekać na nudę. 7 żółtych kartek, 4 goleKS Góra Puławska wraca z tarczą!
Początek spotkania to ataki gospodarzy, którzy w ciągu 2 minut mieli 3 rzuty rożne. Na marne.. W 10 minucie spotkania po podaniu od Kamila Weremy, snajper KS'u czyli Paweł Czekaj huknął w bramkę, piłka zatrzepotała w bramce Amatora i mieliśmy 0:1. Przez kolejne minuty gry to większość gra w środku pola oraz kilka niecelnych strzałów na bramkę. W 29 minucie faul przed polem karnym dla Góry. Egzekutorem: Piotr Chabros. Strzał, piłka trafia w poprzeczkę, nadal mamy 0:1. Do końca połowy pozostała minuta doliczona przez pana Kapustkę. W lewej części boiska, pod polem karnym zostaje sfaulowany Damian Kułagowski. Egzekutorem tym razem był Hubert Taradyś, którzy bardzo dobrze wrzucił na głowę Pawłowi Czekajowi, który pokonał bramkarza gospodarzy po raz drugi! 0:2!. Koniec I połowy. Wynik 0:2. Druga połowa to ataki Amatora. Gospodarze rzucili się do odrabiania strat. W 64 minucie spotkania, faul dla Amatora przed polem karnym. Niska wrzutka w pole karne, wybiegający zawodnik Amatora strzela bramkę na 1:2. Zaczyna się nerwówka. Znakomitą sytuację w 69 minucie na podwyższenie prowadzenia miał Damian Kułagowski, niestety bramkarz okazał się lepszy w sytuacji sam na sam. Kilka minut później podobną sytuację miał Bartek Szymajda, lecz także bramkarz okazał się górą. Doliczony czas gry. 92 minuta meczu. Kamil Werema podaje do Kacpra Niemca. Ten tyłem do bramki przelobował bramkarza go i mieliśmy 1:3. Przypieczętowane zwycięstwo piękną bramką. KONIEC SPOTKANIA. WYNIK 1:3 DLA KS GÓRA PUŁAWSKA, KTÓRA UMOCNIŁA SIĘ NA FOTELU WICELIDERA A-KLASY

Amator Leopoldów Rososz - KS Góra Puławska 1:3 (0:2)
Bramki strzelali: Paweł Czekaj '10, '45 oraz Kacper Niemiec '92