Trampkarz: Góra panuje w gminie.

Dziś odbyły się małe derby gminy Puławy.Trampkarze KS Góry Puławskiej i Hetmana Gołąb zmierzyli się na boisku w Górze Puławskiej aby powalczyć o zwycięstwo i prestiż.Góra to spotkanie zdecydowanie wygrała 3-0.W pierwszej połowie bramkę po stałym fragmencie gry strzelił nasz stoper Filip Kowalczyk.Góra w pierwszej części miała kilka wybornych szans ale je marnował.Natomiast Hetman nie zagroził bardziej poważniej bramce Patryka Skwary.Druga polowa to od samego początku konsekwentna gra Góry i stwarzania sytuacji bramkowych które powinny być zamienione na bramki.W 45 minucie Krzysiek Nakonecki jest faulowany i do karnego podchodzi Damian Wolszczak i wykorzystuje go. W kolejnych minutach Przemysła Kępka po solowej akcji strzela bardzo ładnego gola.Hetman zagroził tylko dwa razy po rzutach rożnych w drugiej połowie. Mecz skończył się pewnym zwycięstwem Trampkarzy Góry 3-0.

Hetman Gołąb 0-3 KS Góra Puławska

Bramki: 15'Kowalczyk, 45' Wolszczak (k), 58' Kępka

Skład:Skwara, Zatorski, Kowalczyk,Jary,Chodoła,Wolszczak, Konopka,Kępka,Czechowski,Jarzynka,Nakonecki.

Ponadto grali:Król, Beczek, Gawęda,Napora.