Trampkarz: Zdecydowana wygrana w Nałęczowie.

Dziś nasi trampkarze udali się do Nałęczowa powalczyć o punkty ligowe. Nasz zespół to spotkanie wygrał 0- 7 i był zdecydowanie lepszym zespołem.Od samego początku nasi zawodnicy grali wysokim pressingiem nie dając wyjść ze swojej połowie zawodnikom Cisów.Bardzo dobre zawody dziś rozgrywał Mateusz Śliwka który napędzał nasze ataki lewym skrzydłem i to po jego akcjach Krzysiek Nakonecki strzelił dwie bramki.Drugi gol był przedniej urody Do przerwy Góra wygrywał 0-2. Po przerwie dalej graliśmy niezłe spotkanie wymieniając dużo podań i tworząc sytuacje.I tak już w pierwszej minucie drugiej połowy swoją bramkę premierową strzela Dawid Tyburcy.W kolejnych minutach Damian Wolszczak strzela dwie bramki. Kolejny gol  to wymiana pięciu podań i piękna akcji Szymona Czechowskiego który dogrywa do Krzyśka Nakonecki i ten strzela pierwszy hattrick w naszym klubie. Na koniec Damian Wolszczak strzela kolejną bramkę i sędzia po paru minutach kończy to spotkanie.

Cisy Nałęczów 0 - 7 KS Góra Puławska

Bramki: 9^20^ 52^ Nakonecki, 40^ 46^ 62^ Wolszczak, 36^ Tybulcy

Skład:Skwara,Zatorski,Kowalczyk,Jary,Chodoła,Wolszczak,Konopka,Czechowski, Śliwka,Jarzynka,Nakonecki.

Ponadto Grali: Oleś, Tyburcy