Trampkarz: Z Serokomlą znów 1-1

Tradycją już stają się mecze z Serokomlą że kończą się remisem 1-1 tym razem nie było inaczej.Bramkę dla Góry strzelił Dawid Tyburcy którego było to premierowe trafienie w oficjalnym meczu. Pierwsza połowa to bardzo słaba gra.Góra stworzyła sobie dwie sytuacje bramkowe ale ich nie wykorzystała. Natomiast Serokomla strzeliła raz na bramkę z rzutu wolnego w samo okienko bramki i wygrywała 0-1. Druga połowa to zdecydowana przewaga naszych zawodników którzy stwarzają sobie kilka bardzo dobrych sytuacji podbramkowych jedną z nich w 60 minucie zamienił Tyburcy. W ostatniej minucie Śliwka mógł dać Górze 3 punkty ale sytuacji sam na sam nie wykorzystał a sędzia zakonczył spotkanie.

KS Góra Puławska 1-1 Serokomla Janowiec

Bramka: 60^ Tyburcy

Skład: Skwara,Zatorski,Kowalczyk,Jary,Chodoła,Wolszczak,Konopka,Czechowski, Śliwka,Nakonecki,Tyburcy.

Ponadto grał:Gawęda