Postawić się faworyzowanemu Opolaninowi!

Już jutro o godz. 11:00 na Stadionie w Górze Puławskiej odbędzie się mecz IV kolejki Klasy Okręgowej. Beniaminek KS Góra Puławska zmierzy się ze spadkowiczem z IV ligi czyli z Opolaninem Opole Lubelskie. W ostatniej kolejce podopieczni Marka Nowaka pokonali Unię Wilkołaz 3:1, natomiast goście jutrzejszego spotkania zremisowali bezbramkowo z Orionem Niedrzwica Duża 0:0. Góra Puławska jeszcze ani razu nie umiała pokonać drużyny z Opola Lubelskiego, czy role w najbliższym spotkaniu się odwrócą? Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!

W dzisiejszym spotkaniu pomiędzy trampkarzami starszymi drużyn Serokomla Janowiec KS Góra Puławska padł wynik 1:1. Bramkę strzelił Dawid Tyburcy. Więcej informacji wkrótce.