Trampkarz: Niemoc Góry w Górze.

To było już trzecie ligowe spotkanie Góry w Górze Puławskiej i każda z drużyn wywiozła stąd choć punkt. W dniu wczorajszym Victoria Parczew okazała się lepsza wygrywając spotkanie 1- 2.Bramkę dla naszego zespołu strzelił Szymon Czechowski.Od samego początku to drużyna z Parczewa przeważała i stwarzała sytuacje, jedna z nich powinna się skończyć bramka lecz w ostatniej chwili Kuba Zatorski wybił piłkę z linii bramkowej.Dopiero po 15 minutach Góra zaczęła atakować.Bardzo dobrą piłkę zagrał Konopka do Czechowskiego który w sytuacji sam na sam jej nie zmarnował i było 1-0. Wydawało się  że Góra będzie kontrolować to spotkanie bo chwile później Jarzynka mógł trafić do pustej bramki i by było 2-0. Pod koniec pierwszej połowy zawodnik z Parczewa przeprowadził samodzielną akcję i skończył ją bramka na 1-1 i tak się zakończyła pierwsza połowa. W drugiej połowie  to drużyna z Victorii przeważała i po złym zagraniu  Śliwki  to goście przeprowadzili akcję i strzelili zwycięską bramkę. Góra z minuty na minutę gasła przy tym upale jaki był ..niestety zawodnicy znajdujący się na ławce rezerwowych nie wnieśli nic pozytywnego do gry.  W ostatnim czasie w naszym zespole jest plaga kontuzji i to odbija się na jakości naszej gry.Za tydzień jedziemy walczyć  w pojedynku derbowym z Hetmanem Gołąb.

KS Góra Puławska 1-2 Victoria Parczew

Bramka: 17^Czechowski

Skład: Oleś,Zatorski,Kowalczyk,Jary,Chodoła,Śliwka,Czechowski,Wolszczak,Konopka,Jarzynka, Nakonecki.

Ponadto grali: Gawęda,Kobiałka