Trampkarz:Lubartów dalej niezdobyty przez Górę.

Trampkarze Młodsi w dniu wczorajszym zaczęli  swoje rozgrywki. W pierwszej kolejce wybraliśmy się do faworyta rozgrywek Mosira Lubartów.Faworyt nie zawiódł i wygrał 3-1 po ciekawym i zaciętym spotkaniu.W pierwszej połowie zespół z Lubartowa był drużyną zdecydowanie lepszą i zasłużenie wygrywał do przerwy 2-0.Jedna z bramek padła po błędzie naszego lewego obrońcy.Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra i to Góra była bardziej stroną atakującą bramkę przeciwnika co skutkowało golem po pięknie rozegranej akcji i podaniu otwierającym Szymona Czechowskiego a bramkę w sytuacji sam na sam lobując bramkarza strzela Kacper Konopka.Po tej bramce nasz zespół jeszcze bardziej atakował bramkę przeciwnika gdzie stworzył sobie dwie wyśmienite szanse na strzelenie bramki na 2-2.                         W niespodziewanym momencie Mosir strzela bramkę na 3-1, po stracie piłki w środku pola, gdzie to my mieliśmy piłkę lecz zły wybór jednego z naszych zawodników i poszła kontra.Wynik utrzymał się do końca pomimo stworzenia przez obie drużyny sytuacji bramkowych.Pierwsze spotkanie ,przegrane po niezłej grze. Widać że chłopcy zrobili postęp bo w poprzednim sezonie właśnie z tym przeciwnikiem przegraliśmy dwumecz dużo wyżej.Za tydzień kolejny rywal KS Drzewce.

Mosir Lubartów 3- 1 KS Góra Puławska

Bramka: 45^ Kacper Konopka

Skład: Skwara, Zatorski,Gawęda,Kowalczyk,Chodoła,Wolszczak,Konopka,Czechowski,Misztak,Jarzynka, Nakonecki.

Ponadto grali: Oleś, Kępka,Napora,Kupczyk,Beczek.