Trampkarz: Derby lewej strony Wisły na piątkę!

Po długiej przerwie zimowej dziś wznowili ligowe zmagania trampkarze.Pierwszym przeciwnikiem w rundzie wiosennej  był zespól Serokomli Janowiec a spotkanie było rozegranie w Janowcu.W małych derbach lewej strony Wisły drużyna KS Góry Puławskiej okazała się zdecydowanie lepsza i wygrała to spotkanie 0-5.( Nakonecki ,Śliwka ,Kowalczyk,Jarzynka,Beczek) Od samego początku  nasz zespół grał konsekwentnie z pomysłem.Spotkanie mogło zakończyć się dużo wyższym wynikiem ale albo bramkarz bronił lub marnowaliśmy doskonałe sytuacje bramkowe.Przy jednej z bramek asystował powracający po rocznej przerwie spowodowanej ciężką kontuzję (złamanie nogi w dwóch miejscach) Przemysław Kępka.Gratulujemy wytrwałości i powrotu do gry.Za tydzień znów mecz wjazdowy tym razem wyruszamy do jednego z faworytów rozgrywek Huraganu Międzyrzecz Podlaski.

Serokomla Janowiec 0-5 KS Góra Puławska

Bramki:2^ Nakonecki,21^Śliwka,44^ Kowalczyk,56^ Jarzynka,66^Beczek

Skład:Skwara,Gawęda,Kowalczyk,Jary, Chodoła,Wolszczak,Konopka,Śliwka,Czechowski,Tyburcy,Nakonecki.

Ponadto grali:Oleś,Zatorski,Beczek,Jarzynka,Kępka,Kupczyk,Kobiałka.