Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić

Na tarczy wracają podopieczni Marka Wulczyńskiego z meczu w Niedrzwicy Dużej. Po raz kolejny Orion strzelił 4 bramki pomarańczowo czarnym. Orion Niedrzwica Duża - KS Góra Puławska 4:1.

Od samego początku spotkania gospodarze przeważali. W 5 minucie mogło być już 1:0 dla Orionu, lecz bramka została nieuznana z powodu spalonego. 12 minuta spotkania w bramce dobrze zachował się Sebastian Wrzos, który obronił strzał jednego z napastników drużyny gospodarzy. W 19 minucie swoją okazję miał Karol Korczak, lecz piłka po jego strzale minęła słupek bramki Orionu. W 24 minucie akcja gospodarzy. Za daleko do piłki wyszedł Wrzos, napastnik Orionu minął go i strzelił piłkę do pustej bramki. 1:0 dla Orionu. W 37 minucie spotkania dobrze przed polem karnym zachował się Damian Kułagowski, którego strzał zatrzymał się na słupku. Góra była bliska wyrównania w 44 minucie, kiedy to Kamil Trochym dobrze podał do Korczaka, lecz ten nie dał rady pokonać bramkarza gospodarzy z bliskiej odległości. Do przerwy 1:0 dla gospodarzy. W drugiej połowie posypała się gra pomarańczowo-czarnych. W 65 minucie było już 2:0 dla gospodarzy. Bramkę strzelił najlepszy dziś na boisku oraz najlepszy strzelec gospodarzy czyli Paweł Bielak. 3 minuty później ponownie Bielak strzela bramkę dla Orionu. 3:0. W 77 minucie było praktycznie po meczu. Swojego hattricka skompletował Bielak, który zamknął podanie z lewej strony boiska. Nasza drużyna do końca walczyła choć o jedną bramkę. Ta walka zaowocowała bramką w 86 minucie, w wykonaniu Karola Korczaka. Przegrywamy z Orionem Niedrzwica Duża 4:1