Trampkarz: Avia Świdnik nie taka straszna!

Bardzo dobrze dziś zaprezentowali się trampkarze którzy z jednym z faworytów do wygrania ligi Avią Świdnik walczyli jak równy z równym.Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2.Bramki dla Góry strzelali Wolszczak oraz Jarzynka.Pierwsza połowa wyglądała tak jak chciał trener Góry. Gospodarze cofnięci szukający kontr i  właśni z takich akcji  padały bramki.Już w 6 minucie wygrywaliśmy po rzucie rożnym gdzie Wolszczak wpakował piłkę głową do bramki.Po bramce Avia przejęła inicjatywę stwarzała sytuacje i w 19 minucie strzeliła na 1-1.W kolejnych minutach Góra tworzyła sobie szanse na bramkę i w 24 minucie po kontrze Śliwka przytomnie zagrał do Czechowskiego który dostrzegł Jarzynkę a ten uderzył po długim rogu i było 2-1.Góra długo nie cieszyła się z prowadzenia bo kilkadziesiąt sekund po wznowieniu gry jeden z naszych zawodników z faulował w środku boiska a zawodnicy Avii szybko rozegrali sędzia puścił grę i było 2-2 .Do przerwy wynik nie uległ zmianie.Po przerwie w pierwszych 20 minutach to Góra była lepsza miała kilka sytuacji aby wygrać ten mecz .Strzał Konopki z linii obrońca wybijał.W ostatnich minutach to Avia miała dwie szanse ale świetnie w bramce zachował się Oleś.Remis z faworytem gdzie na jesieni był wyraźnie lepszy jest dobrym wynikiem.

KS Góra Puławska 2-2 Avia Świdnik

Bramki: 6^Wolszczak,24^Jarzynka

Skład: Skwara,Zatorski,Kowalczyk,Jary,Chodoła,Wolszczak,Konopka,Śliwka,Czechowski,Jarzynka,Nakonecki

Ponadto grali: Oleś,Beczek,Kępka,Gawęda,Tyburcy.