Tradycyjnie czy pierwsze zwycięstwo?

W najbliższą niedzielę (7.05) o godz. 17 w Górze Puławskiej odbędzie się mecz XXIV kolejki Klasy Okręgowej. Ostatnia drużyna ligi, czyli KS Góra Puławska będzie podejmować 12sty Stok Zakrzówek. W ostatniej kolejce goście niedzielnego spotkania przegrali na własnym stadionie w Sygnałem Lublin 1:3, takim samym rezultatem zakończył się mecz, z kolejną porażką Góry Puławskiej z Płomieniem Trzydnikiem Dużym. Podczas spotkania na rundę jesienną padł wynik 1:0 dla Góry Puławskiej. Wiosna w wykonaniu naszej drużyny jest tragiczna. W dotychczasowych spotkaniach udało nam się jedynie zremisować bezbramkowo z GKS Niemce. Reszta meczy została przegrana. Czy nasza drużyna w końcu zgarnie pełną pulę? Czy też będzie kontynuować tradycję porażek? Mecz już w niedziele.

W weekend grają grupy młodzieżowe:
Junior Starszy: KS Góra Puławska - Orion Niedrzwica Duża sobota (6.05) godz. 15.30 w Górze Puławskiej
Trampkarz Starszy: KS Góra Puławska - Avia Świdnik sobota (6.05) godz. 11 w Górze Puławskiej