Seniorzy : Remis po karnych

Została przerwana passa zwycięstw w dzisiejszym meczu KS Góra Puławska tylko zremisowała 1-1 z Wilkami Wilków. Obie bramki padły po wątpliwych rzutach karnych . Dla Góry strzelcem był Piotr Chabros. Pierwsze minuty to ataki zespołu z Wilkowa które nie stanowiły żadnego zagrożenia pod naszą bramką. Góra zaczęła troszkę śmielej grać  i w 10 minucie sędzia podyktował pierwszą jedenastkę którą zamienił na bramkę Chabros . W kolejnych minutach Góra przeważała Kułagowski świetne zawody rozgrywał w pierwszej części spotkania gdzie dwa razy wyłożył piłkę , lecz najpierw Sułek nie potrafił skierować piłki do bramki a następnie Mrozek.  Około 18 minuty Trochym popełnia błąd  i zawodnik z Wilkowa wyszedł na sam na sam z Szewczykiem lecz bramkarz Góry był górą W 25 minucie Kurpiński fauluje zawodnika na 20 metrze , zawodnicy Wilków wykonują rzut wolny w postaci wrzutki w pole karne a Marek Wulczyński łapie za koszulkę zawodnika z Wilkowa i sędzia wskazuje na rzut karny .Zawodnik Wilkowa strzela ale  Szewczyk broni karnego lecz strzelający dobija piłkę odbitą przez naszego bramkarza i mamy 1-1. Do końca pierwszej połowy Góra starała się atakować stwarzała sobie pojedyncze szanse na bramkę lecz nie wykorzystywała ich. Druga odsłona to ciągły atak Góry na bramkę Wilkowa ale niestety skuteczność w dniu dzisiejszym jak i w poprzednich meczach wołała o pomstę do nieba , nawet w najdogodniejszych sytuacjach zamiast strzelać to piłka była podawana .Nasi napastnicy nie potrafili nawet wykorzystać sytuacji szans sam na sam . A o rzutach rożnych nie będę nic wspominał bo ich po prostu nie było. W tej odsłonie Wilki praktycznie nie zagroziły bramce Szewczyka ,choć strzeliły nawet bramkę po rzucie rożnym ale sędzia się dopatrzył faulu na naszym zawodniku i to było tyle w tej części spotkania co Wilków miał do zaoferowania. Mecz skończył się podziałem punktów gdzie remis cieszył tylko zawodników z Wilkowa...

KS GÓRA PUŁAWSKA 1- 1 WILKI WILKÓW

Bramki: 10^ Piotr Chabros

Skład: Szewczyk , Trochym , Kurpiński , Bełczyk , Wulczyński , Koza , Chabros , Sułek , Kułagowski , Mrozek , Korczak